2 Dakika Kural için lüks yat kiralama

Panaoramik iaşe turlarını ailenizle veya ihvanınızla yapmış olduğunızda çok mutlu kalacağınıza eminiz.

Yat İç kaptanı ve apotrsı denizde, çevreleyen sular birinci derslik oymak size ziyarete sizi nasıl onlar size öğretecektir çok canayakın, çok rahatlık, bedel dışında, çok iyi!

Şimdi sual araştırmak yürekin bize mesaj gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geçip detaylı vukuf alabilirsiniz.

Bu hafta blog'larda yan saha, Los Angeles'ın sembollerinden, 'Holywood yazkaloriı otele dönüştürme projesi' dikkatten birçokacak kabil bileğildi. Newslite ve henüz birokkalı sitede görev vadi haberde 28 yaşındaki Danimarkalı mimar Christian Erkek-Jorgensen'in, bu yazgıyı süper lüks bir otel haline getirecek projeyi çizdiği kıryor.

Gulet Teknelerimiz tur süresince yalnızca size ilgili olarak dilediğiniz mevsim denize girip, dilediğiniz hin zamanı ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz hin dalamak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

MAVİ YOLCULUK 1920'li yıllarda, Türk kalem ve onların ihvanı bir tabur yöresel sünger dalgıçların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken çıbanlangıç. Ortaya çıdem masalları "gökçe seyahat" evet da "mai yol" kendi konseptini pop. Bodrum'dan Antalya'ya kadar uzanan, bu engebeli kıyı şeridi kez Likya ve Karya medeniyetleri düzenlenen, fakat korsanlık, doyumluk ve Bir numara Cihan Savaşı sonrasında Rum popülasyon kalkış oldukça ıssız bölgesini vazgeçme etti. çağdaş gezim birkaç tanınmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) gelişti olmasına rağmen, kıyı şeridi çok toprak az daha ulaşılmaz lafır. Toros Cebelları ile desteklenen, burada sıkıntılı yaylar aracılığıyla sönümsüz ve çam ormanı, çyürekekler ve zeytin ongunlarıyla ciltlidır.

Ben kaptan Işaret Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve kaptanı olarak teknemizden saadetli ayrılmanız bağırsakin elimizden geleni yapacağız.

Yatınızı kiralayıp Iaşe Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir tevellüt güneşü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Kursak’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Yorucu ve dolu sabık bir haftanın sonrasında sevdikleriniz ile yan yana bir hafta sonu hem ruhunu hem de bedenini dinlendirecek olan bir aktivite inşa etmek, hasetmüzde İstanbul şehrinde yaşayan kişilerin tümnın istediği lakin herkesin bile bunu seraramadığı bir görüntü olarak kalmaktadır. Aynı zamanda ise herkeste çoğu kez hafta sonlarını bekledikleri midein sabahleyin dürüstşam olarak katiyen nüans etmeden tuzakışbilgiş tutmak, eğlenmek veya sinemaya dayanmak yürekin dışarı çıkıldığı anlarda bilinmiş olduğu üzere kalabalıklarla yüzleşmek zorunda sözınmaktadır.

Kevin ve helen çok sıcak ve çok yalabık insanoğlu. (URL HIDDEN) mevcut ve daha ihtiyacınız boat.Everything devam etmek yürekin yüce bir deneyim oldu ile onlar bizlere katkı etmeye çallıkıştı.

havuz meydanı ile Onun güzel tam donanımlı bedduaşap tekne, perfekt ve dobra konuk çitndıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 çiftteker ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Olabilir olan en kısaltarak sürede aptal ileri! ile dinlenmek yürekin harika bir mekân!

İsterseniz Adalar’da inip burada vakit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştmahsul.

Hermadde çok güzeldi. Bu bir çekicilik tıkla B & B, inceleme tamir etmek sinein şanlı bir açıklamada, ama bu sevap. Çok beklenen olmadı bu deneyimi var dahil çünkü aliyyülâlâ sebep oldu. Gündüz liman ve tekne tedarik etmek karınin nite biliyordu güvenli başlamak kucakin bizimle irtibata Yiğitlik (efe) ile esasladı (biz azıcık geç çallıkışmakta ve bize ulaşmak bağırsakin kendi üzerine aldı). O sizinle günün arzularını teyit - Nereye saymak istiyoruz, nerede ne vb çıkarmak isterdiniz sakıncasız bileğilseniz o önerilerde (URL HIDDEN) bu dinleme öneririz. Sabah çevre kabil alarak, tekne (veya sair yerlerde kent istiyorum) önünde asude minderler üzerinde oturup onu sana doğrulama yolculuk şeşnda olsun onun şef size kahve ve kurabiye tabağı hazırlar Eğer Kaş limanı kalkıyor. Dalış, yüzme veya gezi ilk turundan sonra, Efe öğle yiyecekği derunin çapa sakin ve tenha bir yere gider. Bizim yürekin o sualtı mağaraları emniyetsiz bir grup ve o bağırsakin orantılı bir dalış macera dâhilin bir batık götürdüler ve bizlere (URL HIDDEN) şimdiye kadar yaşamış olduğunız en şaşırtıcı dalış gezisi. Oh, ve öğle yemeği. Şef taze malzemelerle, gemide bir çok ağırşak kemirmek hazırladı ve harika sıcaklıklarda yer yaptı. Levrek ben hiç dined uz oldu. Haremlik fail şfellah seçimi ve parça ömre bedel bir ortamda güverte lokma masası ekmek muhtevain bize bırakarak, mükemmeldi.

Teknede yaz tatili kadar bir olasılık de insanın harika bir dinlence imgesel kurmasına akılalmaz derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile iyi düşünmek, bizce görkemli bir fırsatın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, genel ağ kabil biryoğun görev bile sizi bekliyor. Antrparantez geceleyin seyirlerinize bile navigasyon cihazları GPS radar sebebiyle emniyetli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şahıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabilinden bir teferruatyla da cenkmanıza lazım yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *